aboutus

نمایه شرکت

ما در توزیع تجهیزات استخراج ارزهای رمزنگاری شده ASIC در سراسر جهان بیش از 5 سال با شهرت و اعتبار بسیار بالا تخصص داریم.

 

در همین سال ، ما یک قرارداد خرید سالانه با Bitmain امضا کردیم و هر ماه حداقل 1000 دستگاه ماینینگ را از bitmain سفارش می دهیم.البته ، این تنها بخشی از منبع کالاهای ما است ، ما از قدرت کافی برای ارائه مارک و مدل مربوطه با توجه به نیاز مشتریان برخوردار هستیم.

Chengdu Chenxiyu Technology Co., Ltd.,

 

تاریخ

Chengdu chenxiyu Technology Co.، Ltd. یکی از اولین بسترهای حرفه ای برای فروش ماشین های استخراج بیت کوین در چین است.این شرکت متعهد است که به طور مداوم برای کل زنجیره صنعتی استخراج ارزهای دیجیتال ارزش ارائه دهد.این شرکت منابع مشاوره ، محصولات سخت افزاری ، تالارهای گفتمان و خدمات فنی را جمع آوری می کند ، عمودی ترین اطلاعات را در صنعت جمع آوری می کند و عمدتا در فروش ماشین آلات معدن حرفه ای ، بازیافت و میزبانی معدن ، فروش سخت افزار و محصولات جانبی و خدمات فنی فعالیت می کند.شرکت ما با bitland ، Jianan Yunzhi ، Yibang ، f2pool ، antpool ، مهر سکه ، استخر سنگ عنکبوت و سایر تولیدکنندگان دستگاه استخراج سر و استخرهای سنگ معدن همکاری کرده است.نیازی به منتظر ماندن محل سنگ معدن نیست.پایین ترین قیمت کل شبکه را می توان در هر زمان حفاری کرد.
با توجه به ارائه خدمات با کیفیت بالا برای اکثر معدنچیان ، فناوری Chenxiyu هیچ چارچوب نامرئی و درآمد شفافی ندارد ، از "گودال معدن" برای معدنچیان محافظت می کند ، درآمد را تثبیت می کند و نگران معدنکاری است.صنعت نوظهور شرکت رسمی و قانونی است.ما بیشتر به بازار جهانی متمرکز هستیم ، شهرت و شهرت خوبی در صنعت به دست آورده ایم و خدمات سرمایه گذاری ارز دیجیتال بیشتر و بهتری را به شما ارائه می دهیم.

سرویس

ما در توزیع تجهیزات استخراج ارزهای رمزنگاری شده در بازار داخلی به مدت 6+ سال تخصص داریم ، ما شهرت بسیار بالایی در این زمینه کسب کرده ایم ، حتی بسیاری از شرکت های تجاری از ما کالاها را انتخاب می کنند.

 

ما انواع مختلف تجهیزات معدن را عرضه می کنیم.ما یک همکاری تجاری نزدیک و طولانی با بسیاری از مارک های بزرگ مانند Bitmain Antminer ، Microbt Whatsminer ، Canaan Avalon ، Innosilicon ، Goldshell ، StrongU ، EBang ، iPollo ، و دیگر تولید کنندگان ماشین های معدن سر ، که معدنچیان مناسب استخرهای معدن مانند F2Pool ، Antpool ، Coin print ، Spider Mine Pool و غیره هستند که بدون هیچ مانع پنهان ، درآمد شفاف و پایدار ، محافظت می شوند. "گودال" معدنچیان ، معدنکاری بدون مرز.

 

تجهیزات معدنی شامل واحدهای جدید و همچنین واحدهای دست دوم است. تجهیزات جدید معمولاً با بسته اصلی و ضمانت ، در حالی که واحدهای دست دوم سایر مزارع معدنی ، همیشه با عملکرد خوب در نرخ هش و مصرف برق ، واحدهای مورد استفاده فقط پس از اتمام آزمایش هش ریت و حذف گرد و غبار تحویل داده می شود.

 

 

 بسته ماینر

 

Chengdu Chenxiyu Technology Co., Ltd.,

 

معدنچی با اسفنج در بسته بندی اصلی پیچیده شده است

Chengdu Chenxiyu Technology Co., Ltd.,

تیم ما

Chengdu Chenxiyu Technology Co. ، Ltd. یک شرکت جوان با یک تیم جوان ، پر انرژی و حرفه ای است. به فناوری Chenxiyu توجه کنید ، بیایید جدیدترین فناوری را به اشتراک بگذاریم! از زمان تأسیس ، فناوری Chenxiyu شهرت و سهم بالایی از بازار را به دست آورده است. ما متعهد به ارائه خدمات کامل یک مرحله ای برای معدنچیان جدید و قدیمی هستیم.

Chengdu Chenxiyu Technology Co., Ltd.,

 

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : james
تلفن : 008619980599845
حرف باقی مانده است(20/3000)